24.06.2026
Dzisiejszy Rajd Nordic Walking był doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Nasi seniorzy z ogromnym zaangażowaniem pokonywali trasę w pięknych okolicznościach przyrody, ciesząc się ruchem, wspólnym towarzystwem i wspaniałą atmosferą.
Nordic Walking to forma aktywności, która wzmacnia całe ciało, poprawia kondycję, wspiera pracę układu krążenia i pomaga zachować sprawność na długie lata. Dzisiejszy marsz był pełen energii, uśmiechu i pozytywnych emocji. Było radośnie, zdrowo i bardzo aktywnie! ![]()
Po dotarciu na szczyt na seniorów czekały zabawy integracyjne z wykorzystaniem kijków do Nordic Walking, które dostarczyły wielu powodów do śmiechu, sprzyjały współpracy i jeszcze bardziej zintegrowały uczestników. Nie zabrakło także chwili odpoczynku przy ognisku i pysznej kiełbaski, która smakowała wyjątkowo po aktywnie spędzonym czasie na świeżym powietrzu.
To był dzień pełen ruchu, dobrej energii i wspólnie spędzonych chwil, które na długo pozostaną w pamięci uczestników.
Projekt „Wiek seniora! Wigor juniora!”.
Zadanie realizowane jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.













